Capital Group jest jedną z czołowych polskich firm konsultingowych. Szeroki wachlarz świadczonych łączy wysokiej jakości doradztwo finansowe w zakresie inwestycji oraz ubezpieczeń specjalistycznych. Najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu jest wieloletnia współpraca z klientami, którzy – myśląc o dalszym rozwoju – stosują się do proponowanych przez nas rozwiązań. Celem Capital Group jest osiągnięcie i utrzymanie najwyższego poziomu usług w celu zaspokojenia potrzeb klientów.

Strategie przygotowywane dla klientów nastawione są na wymierne i długotrwałe rezultaty, a ich sukcesy oraz zadowolenie sprawiają ogromną satysfakcję i motywują nas do jeszcze lepszego działania z pełnym zaangażowaniem.

POZNAJMY SIĘ

REMIGIUSZ PIEC

Capital Group założył w 2004 roku Remigiusz Piec.

Remigiusz Piec zajmuje się szeroko pojętym doradztwem finansowym. Specjalizuje się w projektach inwestycyjnych opartych o papiery dłużne (kwity dochodowe, weksle inwestycyjne), surowce inwestycyjne (złoto, srebro, platyna), monety historyczne oraz współczesne, jak również kamienie inwestycyjne (diamenty, szlachetne kamienie kolorowe).

Jest laureatem licznych nagród branżowych na arenie ogólnopolskiej zdobywanych dzięki współpracy z wieloma liczącymi się firmami na świecie. Wielokrotnie był nagradzany w kategorii dyrektor roku oraz doradca roku na przestrzeni swojej kariery. Zaufało mu ponad pięciuset klientów, których aktywa wynoszą dziś ponad 70 milionów złotych. Jego wieloletnie doświadczenie udokumentowane zostało licznymi certyfikatami zdobytymi podczas profesjonalnych szkoleń.

Capital Group Remigiusz Piec

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

 

JAKUB BIZON

Jakub Bizon jest głównym ekspertem Capital Group w dziedzinie kamieni szlachetnych i przedstawicielem giełdy diamentów w Antwerpii na Polskę.

Capital Group współpracuje z Antwerp Diamond Partners – jednym z najbardziej liczących się na świecie podmiotów specjalizujących się w handlu kamieniami szlachetnymi. Firma ta została założona w 2009 roku przez Ricka Uytterhoevena. Jest on jednym z najnowszych graczy na rynku diamentów w Antwerpii, który oferuje swoim międzynarodowym klientom pełen zakres usług diamentowych: dużą gamę kamieni z certyfikatem GIA i HRD w konkurencyjnych cenach – od małych aż po duże kamienie.

Capital Group oferuje bogaty asortyment naturalnych, kolorowych diamentów w kolorze szampana, koniaku i żółci – zarówno w najbardziej spotykanych, owalnych kształtach, jak i topowych, fantazyjnych formach.

CO WYRÓŻNIA CAPITAL GROUP NA RYNKU

Niezawodna i spójna międzynarodowa obsługa zakupów

Capital Group pomaga klientom w znalezieniu odpowiednich produktów w najkorzystniejszych cenach, oferując usługi brokerskie na rynku Antwerpii – bezpośrednia współpraca Capital Group z tamtejszą giełdą zapewnia możliwość zakupów bez pośredników. Dostępne są polerowane kamienie z całego rynku, co pozwala porównać stawki i parametry, a dzięki temu dokonać wyboru towaru w najkorzystniejszej cenie.